SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки ноќни (величина 3) 18 парчиња

SLEEPY 3 night black sanitary napkin 18 pcs intimna higiena vloski uloski crni
SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки ноќни (величина 3) 18 парчиња
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054185C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Black Premium Plus Sanitary Napkin Хигиенски влошки (црни)

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Хипоалергени
  • Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем

Пакување: 18 влошки

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се