SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки нормал (величина 1) 24 парчиња

SLEEPY 1 normal black sanitary napkin 24 pcs uloski vloski higiena intima intimna crni
SLEEPY Black Premium Црни хигиенски влошки нормал (величина 1) 24 парчиња
149,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054183C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Black Premium Plus Sanitary Napkin Хигиенски влошки (црни)

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Хипоалергени
  • Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем

Пакување: 24 влошки

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се