SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки, ноќни (величина 3), 18 парчиња

SLEEPY 3 night black sanitary napkin 18 pcs intimna higiena vloski uloski crni
SLEEPY Black Premium Plus Црни хигиенски влошки, ноќни (величина 3), 18 парчиња
167,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054185C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Black Premium Plus Night Sanitary Napkin Хигиенски влошки, ноќни (црни).

  • Хигиенски влошки со нови, интересни дизајни
  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Со природен минерал
  • Хипоалергени
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет
  • Без глутен

Пакување: 18 влошки.

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се