SLEEPY Doğal Влажни марамчиња со маслиново масло, 90 парчиња

Sleepy Natural Olive Oil and Cotton Baby Wet Towel wipes  vlazni maramcinja organski so maslinovo maslo i pamuk
SLEEPY Doğal Влажни марамчиња со маслиново масло, 90 парчиња
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044115C
favorite_border

Опис на производот

Памучни влажни марамчиња за бебиња, од маслиново масло

  • Не содржат алкохол и парабени

 Пакување: 90 марамчиња

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, глицерин, хидрогенирано рицинусово масло, пропилен гликол, бензалкониум хлорид, пироктон оламин, маслиново масло, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се