SLEEPY Extra Влажни марамчиња, 3 кесички по 70 парчиња

Sleepy extra baby wet wipes vlazni maramcinja za deca i bebinja
SLEEPY Extra Влажни марамчиња, 3 кесички по 70 парчиња
159,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
053469C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Extra Влажни марамчиња

  • Не содржат алкохол и парабени

Овие влажни марамчиња, компатибилни со рН вредноста на кожата, со масло од лимон се наменети за општа употреба за нега и освежување на кожата.

Пакување: 3 кесички по 70 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, феноксиетанол, бензоева киселина, дехидроцетна киселина, глицерин, масло од кора на лимон, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

aleksandra.shu…
5
Квалитетни и исплатливи
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се