SLEEPY Гаќички за пливање бр. 5-6 (11-25 кг) 14 гаќички

SLEEPY Гаќички за пливање бр. 5-6 (11-25 кг) 14 гаќички
345,00 ден.
293,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
053351C
favorite_border

Опис на производот

  • Пелени/гаќички за пливање
  • За еднократна употреба
  • Не се надувуваат во вода
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 14 гаќички.

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал (лепило), целулоза, еластични, полиестерски влакна.

Употреба: облечете му ги гаќичките на бебето со илустрацијата свртена напред.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се