SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни, лонг, 32 парчиња

Sleepy natural pantyliner 2 long 32 pcs sekojdnevni uloski vloski za  intimna higiena, intima
SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни, лонг, 32 парчиња
78,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050585C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Natural Ultra Sensitiv Long Pantyliner - Хигиенски секојдневни влошки.

  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Со природен минерал
  • Хипоалергени
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет
  • Без глутен
  • Секоја влошка е одделно спакувана

Пакување: 32 парчиња.

SLEEPY Natural Ultra Sensitiv Normal Pantyliner Хигиенски секојдневни влошки со чисти, природни и органски состојки. 

 

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосион, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем и бои.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Се препорачува хигиенските влошки да се менуваат на 3-4 часа.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се