SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни нормал, 40 парчиња

Sleepy natural pantyliner 1 normal 40 pcs sekojdnevni uloski vloski за intimna  higiena, intima
SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни нормал, 40 парчиња
77,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050584C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY Natural Ultra Sensitiv Pantyliner Хигиенски секојдневни влошки, величина 1 (normal)

  • Хипоалергени
  • За еднократна употреба
  • Веган
  • Без глутен
  • Халал
  • Секоја влошка е одделно пакувана

Пакување: 40 парчиња

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, супер апсорбирачки полимер, слој отпорен на истекување, смола, целулоза.

Производот не содржи: парабени, алкохол, фталати, најлон, органотин, ГМО, БПА, лосион, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфем, бои.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Се препорачува хигиенските влошки да се менуваат на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се