SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни нормал, 40 парчиња

Sleepy natural daily pad 1 normal sekojdnevni uloski vloski higiena intima intimna
SLEEPY Natural Хигиенски влошки секојдневни нормал, 40 парчиња
77,00 ден.
62,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050584C
favorite_border

Опис на производот

SLEEPY NATURAL Daily Pad

  • Хигиенски секојдневни влошки
  • Секоја влошка е одделно пакувана
  • Чисто - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Природно - апсорбирачки влакна од природен бамбус
  • Органско - природни памучни влакна за екстра сувост

Пакување: 40 парчиња

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал, целулоза, стабилен полиестер, влакна, памук, влакна од екстракт на бамбус.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се