SLEEPY Natural Slim Хигиенски влошки, нормал (величина 1), 8 парчиња

Sleepy natural slim extra thin 1 normal uloski vloski higiena intima intimna
SLEEPY Natural Slim Хигиенски влошки, нормал (величина 1), 8 парчиња
43,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048581C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Natural Slim extra thin, normal - Хигиенски влошки 3 во 1.

  • Екстра тенки
  • За еднократна употреба
  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Природен бамбус - апсорбирачки влакна од природен бамбус
  • Органски памук - природни памучни влакна за екстра сувост
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет

Пакување: 8 влошки.

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал, целулоза, суперапсорбирачки полимер, стабилен полиестер, влакна, памук, влакна од екстракт на бамбус.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3 - 4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се