SLEEPY Natural Soft Хигиенски влошки, лонг (величина 2), 20 парчиња

Sleepy-2-soft-natural-double-long-lady-20 uloski vloski higiena intima intimna
SLEEPY Natural Soft Хигиенски влошки, лонг (величина 2), 20 парчиња
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050041C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Natural Soft, long - Хигиенски влошки 3 во 1.

  • Екстра меки
  • За еднократна употреба
  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Природен бамбус - апсорбирачки влакна од природен бамбус
  • Органски памук - природни памучни влакна за екстра сувост
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет

Пакување: 20 влошки.

 

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, туткал, целулоза, суперапсорбирачки полимер, стабилен полиестер, влакна, памук, влакна од екстракт на бамбус.

Производот не содржи: парабен, лосион, BPA, нонифенол, SLS, SLES, латекс, хлор, парфем, обоен дизајн.

Употреба: следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се