SLEEPY Pet Care Подлоги за миленичиња, 30 парчиња

SLEEPY Pet Care Подлоги за миленичиња, 30 парчиња
589,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053475C
favorite_border

Опис на производот

Хипоалергени непропустливи простирки, со висока апсорпција и мека текстура, наменети за миленичиња. Sleepy простирките/подлогите се еколошки и се произведуваат од чисти, природни и органски состојки.

Пакување: 30 парчиња

Содржина

Состав: полиетилен, полипропилен, лепило, целулоза.

Без алкохол, парабени, фталати, најлон, органотин, ГМО, лосиони, BPA, нонилфенол, SLS, SLES, латекс, хлорин, парфеми и бои.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се