SLEEPY Premium Blue Care Течен сапун за раце, 500 мл

SLEEPY Premium Blue Care Течен сапун за раце, 500 мл
99,00 ден.
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053477C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Не содржи алкохол и парабени
  • 100% природни екстракти и растителен глицерин
  • Дерматолошки тестирано
  • Не содржи минерални и животински масла

Течниот сапун обезбедува секојдневна нега на кожата на рацете со навлажнувачки ефект на водно нане. Ја чисти кожата без иритација со својата подобрена формула која содржи растителни екстракти и глицерин. Благодарение на убавиот мирис негата на рацете е навистина пријатна.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се