SLEEPY Premium Green Care Течен сапун за раце, 500 мл

sleepy premium green care liquid soap 500 ml aloe vera tecen sapun za race
SLEEPY Premium Green Care Течен сапун за раце, 500 мл
99,00 ден.
79,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
053479C
favorite_border

Опис на производот

  • Не содржи алкохол и парабени
  • 100% природни екстракти и растителен глицерин
  • Дерматолошки тестирано
  • Не содржи минерални и животински масла

Течниот сапун обезбедува секојдневна нега на кожата на рацете со навлажнувачки ефект. Ја чисти кожата без иритација со својата подобрена формула која содржи растителни екстракти и глицерин. Благодарение на убавиот мирис негата на рацете е навистина пријатна.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се