SLEEPY Sensitive Пакет влажни марамчиња 10 кесички по 15 парчиња

SLEEPY Sensitive Пакет влажни марамчиња 10 кесички по 15 парчиња
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042150C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Влажни марамчиња

  • Не содржат алкохол и парабен
  • Влажните марамчиња ја чистат и освежуваат вашата кожа во секое време од денот

Пакување: 10x15 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, полисорбат 20, полипропилен гликол, глицерин, бензалкохиум хлорид, пироктон оламин, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.
Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се