SLEEPY Sensitive Влажни марамчиња 3 кесички по 50 парчиња

SLEEPY Sensitive Влажни марамчиња 3 кесички по 50 парчиња
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051630C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SLEEPY Sensitive Влажни марамчиња за бебиња

  • Не содржат алкохол и парабен
  • Хипоалергени
  • Микробилошки и дерматолошки тестирани

Влажните марамчиња, со прочистена вода и рН вредност компатибилна на кожата, ја чистат и освежуваат кожата во секое време од денот.

Пакување: 3 х 50 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, полисорбат 20, полипропилен гликол, глицерин, бензалкохиум хлорид, пироктон оламин, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се