SLEEPY Sensitive Влажни марамчиња, 90 парчиња

Sleepy sensitive baby wet wipes vlazni maramcinja
SLEEPY Sensitive Влажни марамчиња, 90 парчиња
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044114C
favorite_border

Опис на производот

Влажните марамчиња ја чистат и освежуваат вашата кожа во секое време од денот.

  • Не содржат алкохол и парабени

 Пакување: 90 марамчиња

Содржина

Состав: вода, парфем, С12-15 парет-12, глицерин, хидрогенирано рицинусово масло, пропилен гликол, бензалкониум хлорид, пироктон оламин, маслиново масло, лимонска киселина.

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се