SLEEPY Влажни марамчиња со арома на алое вера, 120 парчиња

SLEEPY Влажни марамчиња со арома на алое вера, 120 парчиња
75,00 ден.
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053472C
favorite_border

Опис на производот

  • Влажни марамчиња со арома на алое вера
  • Не содржат алкохол и парабени

Пакување: 120 влажни марамчиња

Содржина

Состав: вода, С12-15 парет-12, феноксиетанол, бензоева киселина, дехидроцетна киселина, глицерин, парфем, лимонска киселина. (со 10% вискон и 90% полиестер).

После првото отварање да се користат до 3 месеци.

Мерки на претпазливост: да се избегнува контакт со очи.
 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се