SMART ORGANIC Органска црвена киноа, 250 г

SMART ORGANIC Органска црвена киноа, 250 г
213,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049461C
favorite_border

Опис на производот

Органска црвена киноа

  • Од органско производство

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Употреба: Додадете ја киноата во салати, супи или користете ја како замена за ориз во готвени јадења.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се