SMART ORGANIC Органско кршено ленено семе, 250 г

SMART ORGANIC Органско кршено ленено семе, 250 г
159,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049464C
favorite_border

Опис на производот

Органско кршено кафено ленено семе. 

Нето-тежина: 250 г

Содржина

Употреба: Кафеното ленено семе може да се користи во многу солени и благи рецепти. Меленото ленено семе е одлично кога се наросува врз сите видови јадења, за да се подобри вкусот и да се додаде крцкавост. Одлично како додаток во многу салати и десерти.

Може да се користи во житарки со јогурт, во шејкови или смути. Користете го во сосови и супи, или додадете го директно во текстурата на печениот оброк за да го збогатите вкусот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се