SOFFISOF Lady Extra Влошки за инконтиненција, за жени, 10 парчиња

Soffisoft Lady Extra Feminine pads, 10 pcs higienski vloski za inkontinencija
SOFFISOF Lady Extra Влошки за инконтиненција, за жени, 10 парчиња
160,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055191C
favorite_border

Опис на производот

Soffisof Lady Extra Влошки со апсорбирачка заштита за мали протекувања на урина, за жени.

  • Дерматолошки тестирани
  • Со супер апсорбент против мирис
  • Мека надворешна ткаенина што дише
  • Анатомски облик за максимална удобност
  • Впивлива моќ - 3 капки

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се