SOFFISOF Men Extra Влошки за инконтиненција, за мажи, 10 парчиња

Soffisoft Men Level 2 Extra pads, 10 pcs vloski za inkontinencija za mazi
SOFFISOF Men Extra Влошки за инконтиненција, за мажи, 10 парчиња
261,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
055194C
favorite_border

Опис на производот

Soffisof Men Extra Level 2 Влошки со апсорбирачка заштита за мали протекувања на урина, за мажи.

  • Дерматолошки тестирани
  • Со супер апсорбент против мирис
  • Мека надворешна ткаенина што дише
  • Анатомски облик за максимална удобност
  • Впивлива моќ - 3 капки

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се