SOPHIE LA GIRAFE 2 во 1 прстен глодалка и комфортер за смирување

SOPHIE LA GIRAFE 2 во 1 прстен глодалка и комфортер за смирување
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041905C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®

  • Наменето за деца 0+ месеци

Овој идеален производ се состои од една Sophie la girafe® прстен глодалка, направена од 100 % природна гума и комфортер за смирување.

Глодалката има бројни делови за грицкање (уши, рогови, прстен и врат), погодни за смирување на болните непца при никнување на првите запчиња и темни делови со висок контраст за стимулирање на визуелната свест.

Комфортерот за смирување е изработен од нежен материјал, лесен и едноставен за држење, идеален за малите раце на бебето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се