SOPHIE LA GIRAFE Авионче

SOPHIE LA GIRAFE Авионче
1.599,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045854C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SOPHIE LA GIRAFE®

  • Играчка електронски авион
  • Наменето за деца 10+ месеци

Електронски авион со 2 начина на игра, прилагодени на различни фази на развој на детето:

  • Кога авионот е статичен, вашето бебе може да се забавува слушајќи ги различните звуци и гледајќи ги светлечките обоени светла, учејќи ги броевите до 3 и првите букви од азбуката
  • Кога авионот се движи, вашето бебе ќе ја следи патеката на светлата и звучите на полетување и слетување, на тој начин подобрувајќи ја својата рамнотежа и моторните вештини
  • Прилагодена употреба со контрола на јачина на звукот и автоматска функција за запирање.

Содржина

Состав: пластика

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се