SOPHIE LA GIRAFE Глодалка телефон

SOPHIE LA GIRAFE Глодалка телефон
545,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045852C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®

  • Наменето за деца 3+ месеци
  • Совршено ги смирува чувствителните бебешки непца

Глодалката телефон декорирана со слика од Sophie la girafe® ги смирува и стимулира воспалените непца на бебето. Ладната површина ја анестезира болката предизвикана од никнување на запчињата, а тврдиот дел ги штити рацете на бебето од ладната површина на глодалката. Лесна и едноставна за држење.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се