SOPHIE LA GIRAFE Кадифена играчка жирафа со приспивни песни (0+м)

Sophie La Girafe Lullaby Dreams Show Plush 7397 Kadifena igracka so prispivni pesni
SOPHIE LA GIRAFE Кадифена играчка жирафа со приспивни песни (0+м)
3.499,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055951C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe Lullaby Dreams Show Plush - Кадифена играчка жирафа со приспивни песни.

  • Наменето за деца 0+ месеци
  • Мека, осветлена и музичка играчка, идеална за придружба на вашето бебе во земјата на соништата
  • Функција со светло: играчката проектира неколку повеќебојни ѕвезди во спалната соба за да го смири вашето бебе
  • Функција со музика: 15 приспивни песни, вклучувајќи звуци на природата и отчукувања на срцето за нежно заспивање на вашето бебе. 3 начини на употреба: проектор, музика или и двете одеднаш
  • Отстранлив дел: делот во средина лесно се отстранува од играчката и може да се користи независно. Мал, лесен и пренослив, може да се носи секогаш при патување за да ја одржува рутината на бебето пред спиење
  • Мека играчка за гушкање: кога делот во средина ќе се отстрани, овој производ станува играчка за гушкање. Ваквата играчка може да се пере во машина за перење на 30°С
  • Прилагодлив звук. Автоматско стопирање: по 15, 30 или 60 минути
  • Вклучени 3хААА батерии

Деталите и боите на производот може да варираат.

Пакување: 1 кадифена музичка играчка.

Содржина

Предупредување: Чувајте ги упатствата бидејки содржат важни информации. Пред употреба отстранете го пакувањето. Да се користи под надзор на возрасно лице. Редовно проверувајте дали производот е во добра состојба. Играчката произведува блесоци кои може да предизвикаат епилепсија кај сензибилизирани лица.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се