SOPHIE LA GIRAFE Клавир

SOPHIE LA GIRAFE Клавир
1.298,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045855C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SOPHIE LA GIRAFE®

  • Играчка клавир
  • Наменето за деца 10+ месеци

Играчка клавир со 2 начина на игра:

  • Кога бебето ќе притисне некое копче од клавирот или некој инструмент ќе ги слушне претходно снимените песни и инструментални звуци
  • Како што вашето бебе расте, може да се забавува со правење на свои мелодии со 5 музички ноти на клавијатурата, на тој начин развивајќи ги слуховните и моторните вештини

Со светлечките и звучните ефекти, овој клавир ќе биде омилената играчка на вашето бебе! Контрола на јачина на звукот.

Содржина

Состав: пластика

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се