SOPHIE LA GIRAFE Коцки и топчиња

SOPHIE LA GIRAFE Коцки и топчиња
719,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039046C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe®

  • Наменето за деца 3+ месеци
  • Изработени од 100% природна гума
  • Лесни и едноставни за ракување

Овие топчиња и коцки, изработени од 100% природна гума, ќе му овозможат на вашето бебе да ја развие својата умешност.

Вашето бебе може да ги усоврши своите моторни вештини преку играње, фаќање и фрлање на топчињата и коцките.Различните тродимензионални декорации на секоја од коцките и топчињата го развиваат сетилото за допир, а светлите бои помагаат за стимулирање на видот. Бидејќи се изработени од 100% природна гума, безбедни се за џвакање.

Содржина

Состав: 100 % природна гума

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се