SOPHIE LA GIRAFE Магични коцки

SOPHIE LA GIRAFE Магични коцки
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044317C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

SOPHIE LA GIRAFE®

  • Наменето за деца 6+ месеци
  • Лесни и едноставни за ракување, совршено прилагодени за мали деца
  • Коцките се паметно поврзани една со друга, што ја олеснува реконструкцијата на различните загатки за малите деца

Магични коцки за креирање на 9 загатки и магични декорации со различни големини!

  • Од 1 до 6: 6 лица за да се истражат омилените задоволства на Софи и нејзините пријатели.
  • 7: црно и бело лице за да се стимулира видот на бебето.
  • 8: лице за учење личности и забавно броење на прехранбени производи.
  • 9: лице за истражување на музички инструменти.

Овие магични коцки ги придружуваат различните развојни фази на бебето.

Пробајте,  ќе ги обожавате!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се