SOPHIE LA GIRAFE Мал сет за хранење

SOPHIE LA GIRAFE Мал сет за хранење
1.445,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041903C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe® Прибор за јадење

  • Наменето за деца 6+ месеци

Приборот за јадење се состои од плитка чинија, длабок сад, чашка, вилушка и лажица, специјално дизајнирани за малите раце на бебето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се