SOPHIE LA GIRAFE Мека тропалка со топчиња

SOPHIE LA GIRAFE Мека тропалка со топчиња
749,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041906C
favorite_border

Опис на производот

SOPHIE La Girafe® Mека тропалка со шарени топчиња

  • Наменето за деца 3+ месеци
  • Лесна за држење, идеална за малите раце на бебето

Шарените топчиња, при нишање даваат интересен звук, а долниот дел со мека ткаенина шушка при допир. Страничните ознаки во боја се интересни за фаќање. Во рачката има шарени топчиња, кое вашето бебе може да ги набљудува додека се движат по патеката.

Содржина

Состав: памук, полипропилен, полиестер, полиетилен, ABS (aкрилонитрил бутадиен стирен).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се