SOPHIE LA GIRAFE Музички телефон (3+м)

Sophie La Girafe Musical Phone 7771 muzicki telefon igracka za deca
SOPHIE LA GIRAFE Музички телефон (3+м)
755,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044316C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe Musical Phone - Музички мобилен телефон.

  • Наменето за деца 3+ месеци

Неколку активности за откривање:

  • Телефон на склопување (отворање и затворање) каде на екранот едно по друго се појавуваат Софи жирафата, Џозефин глувчето и Габин мечката
  • Бои што се менуваат во ритамот на музиката
  • 5 живи мелодии
  • Забавни звуци што се активираат со притискање на нумерираните копчиња

Првиот музички мобилен телефон на Вашето дете!

Пакување: 1 телефон.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се