SOPHIE LA GIRAFE Простор за играње (0+м)

Sophie La Girafe Cocoon'aire Inflatable Play Area 1202 prostor za igranje so glodalka i tropalka,
SOPHIE LA GIRAFE Простор за играње (0+м)
4.990,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055950C
favorite_border

Опис на производот

Sophie La Girafe Cocoon'aire Inflatable Play Area -  Удобен и променлив простор за играње на надувување за да ги разбуди сетилата на бебето.

  • Наменето за деца 0+ месеци
  • 2 позиции за играње: во лежечка и седечка позиција. Овој практичен производ има перница за да се обезбеди удобност на вашето бебе додека си игра на грб и да го држи грбот во седечка положба
  • Мноштво активности за откривање: стуткана хартија зад жирафата Софи и во ѕвездата, глодалка - играчка жирафа, две тропалки, огледалце.

Деталите и боите на производот може да варираат.                                     

Содржина

Предупредување: Не му дозволувајте на бебето да спие во овој простор за играње. Да се користи под надзор на возрасно лице. Чувајте го пакувањето бидејки содржи важни информации. Да се користи под надзор на возрасно лице. Да се монтира под надзор на возрасно лице. Не му давајте на детето демонтирани делови. Отстранете го заштитниот слој од огледалото пред употреба. Овој производ не е играчка за во вода, не го користете како пловно помагало. Не го оставајте овој производ во близина на извори на топлина.    

За да се спречи можна повреда со заплеткување, отстранете ја оваа играчка кога детето почнува да се обидува да се крене на раце и колена во положба на ползење. Проверете сите делови од производот да се соодветно прикачени и  во одлична состојба пред употреба. Проверете дали производот е надуен пред да го ставите детето. 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се