Стерилна хидрофилна газа 1/2 м, 50х80цм

Galenika Pharmachem Sterilna Hidrofilna gaza
Стерилна хидрофилна газа 1/2 м, 50х80цм
34,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
040928C
favorite_border

Опис на производот

Стерилна хидрофилна газа

  • Лесна, ретка ткаенина, исткаена од памучно предиво
  • За еднократна употреба
  • Се нанесува директно на раната

Пакување: 1 газа со димензии 1/2 м, 50х80цм.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се