SUBRINA Charm Blue Black Фарба за коса, број 01

SUBRINA Charm Blue Black Фарба за коса, број 01
143,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
016496C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Charm - 01 модро црна.

Крем за бојадисување што негува.

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се