SUBRINA Charm Bordeaux Фарба за коса, број 85

SUBRINA Charm Bordeaux Фарба за коса, број 85
143,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002728C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Subrina Charm - 85 бордо

Крем за бојадисување што негува.

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се