SUBRINA Extra Strong 4 Гел за коса, 150 мл

Subrina 4 extra strong styling hair gel ekstra silen gel  za kosa
SUBRINA Extra Strong 4 Гел за коса, 150 мл
244,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054099C
favorite_border

Опис на производот

Гелот за коса Subrina Extra Strong исклучително моќно ја зацврстува косата и со тоа ја продолжува постојаноста и на најсложените фризури.

Погоден за обликување на најразлични фризури.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се