SUBRINA Шампон коприва, 230 мл

SUBRINA Шампон коприва, 230 мл
114,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002986C
favorite_border

Опис на производот

Шампон од коприва со природен екстракт од коприва, го намалува опаѓањето на косата и го забрзува растењето.

Погоден е за често миење на косата.

Пакување: 230 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се