SUBRINA Шампон против жолти тонови, 200 мл

SUBRINA Yellow purple shampoo sampon zolt violetov
SUBRINA Шампон против жолти тонови, 200 мл
265,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054366C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Bye Bye Yellow

  • Шампон за неутрализација на жолти тонови
  • Со идеална комбинација на состојки за нега на косата, како и на пигменти на боја кои ги елиминираат несаканите жолти тонови
  • Веган формула

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: нанесете го шампонот на мокра коса, масирајте ја косата и оставете го да делува 2-3 минути а потоа темелно исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се