SUBRINA Wet Look 3 Гел за коса, 150 мл

Subrina 3 wet look  styling hair gel gel za kosa mokar izgled
SUBRINA Wet Look 3 Гел за коса, 150 мл
244,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054100C
favorite_border

Опис на производот

Гелот за коса Wet Look создава на косата исклучително сјаен изглед и не ја лепи. Косата по употребата ќе биде заштитена и навлажнета, а фризурата постојана.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се