SUPER GRUP Мелен лен, 250 г

Super Vita ground faxseed with reduced fat melen len leneno seme
SUPER GRUP Мелен лен, 250 г
55,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021327C
favorite_border

Опис на производот

  • Природен производ со намалена масленост
  • Богат со протеини, влакна, омега 6 и 9 масни киселини

Нето-тежина: 250 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се