SURE CHECK Тест за бременост

SURE CHECK Тест за бременост
158,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
009649C
favorite_border

Опис на производот

Surecheck го отчитува присуството на хормонот Human Chorionic Gonadotropin (hCG), кој се излачува во урината малку по забременувањето

Пакување: 1 тест за бременост

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се