SWEET CANDY Strawberry Kiss Тоалетна вода, 100 мл

SWEET CANDY Strawberry Kiss Тоалетна вода, 100 мл
303,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047488C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Тоалетна вода Sweet Candy Strawberry Kiss е еден од четирите предлози од линијата Sweet Candy - апетитен, експресивен, посветен на љубителите на овошни мириси.

Бакнеж со јагода! Арома на свежо набрани јагоди од грмушка. Мирисот силно ги стимулира вашите сетила и ве инспирира да дејствувате. Тоалетна вода за енергична, храбра жена.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се