TAFT 3 Пена за кадрава коса, 200 мл

TAFT 3 Пена за кадрава коса, 200 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014860C
favorite_border

Опис на производот

Пена за коса за долготрајни и дефинирани, флексибилни кадрици.

  • Јачина на зацврстување - 3
  • Ефект против заплеткување
  • За долготраен волумен и зацврстување без да ја сплеска косата
  • Ја штити косата од оштетување при фенирање

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се