TAFT Power 5 Cashmere Лак за коса, 250 мл

TAFT Power 5 Cashmere Лак за коса, 250 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003312C
favorite_border

Опис на производот

  • Лак за сува и оштетена коса
  • До 24 часа моќност на зацврстување
  • Јачина на зацврстување - 5
  • Ја штити косата од исушување

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се