TAFT Power Црн лак за коса 250 мл

TAFT Power Црн лак за коса 250 мл
200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004131C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Лак за коса со 72 часа моќност на зацврстување.

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се