TEO Milk Rich Течен сапун далија, 800 мл

TEO Milk Rich Течен сапун далија, 800 мл
118,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045093C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Тоалетен сапун за хидратација
  • Дозирајте, масирајте, исплакнете

Пакување: 800 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се