TEO Ultra Hygiene Антибактериски течен сапун, 800 мл

TEO Ultra Hygiene Антибактериски течен сапун, 800 мл
118,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045096C
favorite_border

Опис на производот

  • Тоалетен сапун
  • Дозирајте, масирајте, исплакнете
  • Антибактериски

Пакување: 800 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се