TITANIA Четка за коса и огледало на преклоп

TITANIA Четка за коса и огледало на преклоп
126,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043221C
favorite_border

Опис на производот

  • Четка за коса и огледало на преклоп

 

Пакување: 1 четка

Содржина

Состав: пластика, стакло, гума.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се