TITANIA Четка за коса со метални запци

Titania Hair brush 1770 cetka za kosa
TITANIA Четка за коса со метални запци
168,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043220C
favorite_border

Опис на производот

Titania Четка за коса.

  • Со метални запци

Пакување: 1 четка.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се